Звіт директора

30.11.2017

З В І Т

директора Переможненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костюк Л.П.

за 2016- 2017 н.р. перед педагогічним колективом,

батьківським комітетом, радою школи та

громадськістю села.

6 червня 2017 р

Добрий день, шановні присутні! Згідно наказу Міністерства освіти і нау­ки України від 23.03.05, проводиться щорічний звіт директорів про їх діяль­ність перед школою, батьками, громадськістю. Мета - подальше утвердження відкритої демократичної державно - су­спільної системи управління освітою, підтримка етики управлінської діяльно­сті у навчальних закладах, яка базується на принципах взаємоповаги.

Нашу зустріч, шановні вчителі, учні та батьки, хочу розпочати з вітання з приводу закінчення навчального року.

Для кожного педагога навчальний рік складається з нескінченних годин підго­товки до уроків, творчих пошуків з метою оновлення змісту навчання, хвилю­вання і турбот про дітей.

Для учнів - це оволодіння системою знань, умінь, практичних навичок, - це життя в дружному колективі - це фізичне, моральне, духовне зростання.

2016 - 2017 навчальний рік був дуже складний, як для педагогічного, так і для учнівського колективів. Але незважаючи на труднощі і деякі негаразди, рік був насичений цікавими подіями, зустрічами, оригінальними заходами, творчими уроками, годинами спілкування, - це рік життєдіяльності і життєтворчості.

Директором школи я працюю 13 років. У своїй діяльності, як керівник загальноосвітнього навчального закладу, керуюся Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Положенням про загальноосвітній навчальний заклад" та іншими нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, указами Президента України, правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту, Статутом школи та Правилами внутрішнього розпорядку.

Згідно з посадовою інструкцією, я керую діяльністю учнівського, педагогічного колективів, обслуговуючим персоналом та здійснюю координацію роботи педагогічної ради, контроль виконання рішень вищезазначених колегіальних органів управління.

Своїм головним обов'язком я вважаю створення сприятливих умов для розвитку, навчання і виховання школярів. Звичайно, досягнення і проблеми нашої школи - це не лише моя заслуга чи мої недоліки, - це результат спільної діяльності педагічного і батьківського колективів, які я, як директор, очолюю.

1. Кадрове забезпечення.

У 2016-2017 навчальному році штатними працівниками наша школа була забезпечена 100%. Розстановка педагогічних кадрів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників.

Освітній та кваліфікаційний рівні педагогічних працівників: 30 педагогічних працівників мають вищу освіту, 3 - середню-спеціальну; 7 учителів мають «вищу кваліфікаційну категорію», 22 вчителі «першу кваліфікаційну категорію», 3 вчителі кваліфікаційну категорію «спеціаліст»; 1 вчитель педагогічне звання «учитель-методист» та 5 вчителів педагогічне звання «старший учитель».

Адміністрацію школи складають 3 керівники: директор і 2 заступники. Працює бібліотекар, педагог-організатор, практичний психолог та соціальний педагог.

2. Методична робота.

Проблема, над якою працював педагогічний колектив у 2016-2017 навчальному році: "Здоров'язберігаючі освітні технології як засіб виховання культури здоров'я школярів". До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються учителі,

які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони є керівниками шкільних методичних об'єднань, творчих груп, наставниками молодих учителів.

Головною метою в методичній роботі школи є: навчально-методичне забезпечення педагогічного процесу, організація удосконалення відповідної фахової освіти, згідно з чим і працюють методичні структури школи. З метою якісної та ефективної організації, проведення систематичної колективної та індивідуальної методичної роботи з педагогічними кадрами, в школі працюють методичні об'єднання:

- МО учителів початкових класів (кер. Пендак Л.В.);

- МО класних керівників (кер. Крутієнко Н.Т.);

- окружні МО учителів:

- української мови та літератури (кер.Мончак О.І.);

- початкових класів (кер. Губарєва К.Я.);

- математики (кер.Чупа Г.Й.);

- фізики (кер. Осередчук І.О.);

були проведені окружні МО, відкриті уроки і семінари:

районне МО вчителів французької мови (5 кл., вч. Лимич С.В.)

окружне МО вчителів математики (6 кл., Чупа Г.Й.)

окружне МО вчителів початкових класів (майстер клас, вч. Губарєва К.Я.).

За активної участі голів методичних об'єднань проходять методичні засідання. В організації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами школи результативно використовуються можливості (нормативні документи про освіту, зразки підручників, програми з базових дисциплін, матеріали з досвіду роботи кожного учителя, матеріали діяльності шкільних методичних об'єднань та творчих груп, буклети учителів, науково-методична та психолого-педагогічна література, зразки оформлення шкільної документації, матеріалів на різноманітні конкурси тощо).

Головне покликання школи вчити дітей і велику роль у цьому відіграють вчителі. «Кожна дитина - проект світу, вона несе в собі особливу місію» - у цих словах закладено суть педагогіки життєтворчості, яка спрямована в ХХІ століття, коли перед людством постає завдання - створити нову сутність, оскільки бути Людиною - означає стати нею. Місія вчителя полягає в тому, щоб допомогти дитині пізнати себе в процесі індивідуалізації навчання і виховання. Педагогічний

пошук - це пошук інноваційних технологій, форм та методів навчання, які сприяли б особистому розвитку дитини.

Саме під час уроку відбувається формування ціннісних ставлень учнів, матеріал уроку підбирається таким чином, щоб не лише дати учневі певні знання, а й спонукати дітей до їх практичного використання, як засобу самовдосконалення та саморозвитку. Важливе місце тут належить умілій організації пошукової, творчої діяльності школярів, використання під час уроків інтерактивних методів, які допомогли б розкрити творчий потенціал кожної дитини.

Творчий педагогічний колектив школи вважає за необхідне показувати важливість здобуття знань і активної життєвої позиції власним прикладом. Результативною була робота всіх методичних об'єднань та творчих груп. Учителі провели відкриті уроки, виховні заходи, ділились досвідом роботи по проблемах, зросла їх педагогічна майстерність. Внаслідок чого рівень навчальних досягнень учнів школи оцінюється хорошими показниками.

Усі засідання методичних об'єднань мають відповідну структуру, де обговорюють, проводять, аналізують:

- результати навчально-виховної роботи;

- динаміку зростання (спаду) успішності учнів;

- результати контрольних робіт (державної підсумкової атестації), навички читання;

- діяльність членів методичних об'єднань щодо розвитку творчого потенціалу учнів, залучення їх до різних видів позаурочної діяльності;

- аналіз стану викладання предметів;

- стан виконання навчальних планів і програм;

- інновації, їх ефективність;

- стан реалізації принципу єдності навчання, виховання і розвитку особистості;

- робота факультативів;

- стан позакласної роботи вчителів з предметів;

- система та результативність підвищення професійного рівня вчителів;

- результати участі учнів в олімпіадах, конкурсах;

- аналіз роботи за рік та перспективне планування.

Систематично проводиться внутрішкільна методична робота з питань:

• самоосвіта педагогічних працівників;

• атестація і творчі звіти педагогів;

• курсова перепідготовка;

• семінари-практикуми (шкільні і районні);

• робота з підготовки учнів до участі у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін;

• поповнення кабінетів методичною та довідковою літературою, розробками уроків, виховних заходів, матеріалами з досвіду роботи учителів;

• участь учнів та вчителів у конкурсах, тренінгах, конференціях.

Учителі школи йдуть в ногу з життям. Широко впроваджуються у практику інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто навчається. З кожним роком нові інформаційні технології на уроках впроваджує все більше і більше педагогів школи.

У 2016-2017 навчальному році атестувалося 3 учителів. За результати атестації 2 - підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», 1 - встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників школи дозволяють зробити висновок про можливість проведення навчально-виховного процесу на достатньому рівні.

3. Навчальна діяльність учнів.

Пріоритетними напрямками роботи педагогічного колективу у 2016-2017 навчальному році були:

- розробка, використання і вдосконалення новітніх інформаційних технологій навчання;

- виховання гармонійної, духовно і фізично здорової, компетентної, успішної, життєтворчої особистості випускника;

- якісне використання варіативної частини навчального плану для реалізації державних освітніх стандартів;

- створення оптимального середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника навчально-виховного процесу.

Велика увага у школі приділяється охопленню дітей навчанням.

У 2016-2017 н.р. (станом на 05 вересня 2016 року) у школі навчалось 248 учнів, з них: 1-4 класи - 88 учні; 5-9 класи - 124 учнів; 10-11 класи - 36 учнів.

Учні нашої школи традиційно активні учасники міжнародних конкурсів: «Левеня», «Кенгуру», «Бобер», «Соняшник» (українознавчий), «Колосок» (природничий). Учасниками конкурсу юних знавців фізики «Левеня» стали 47 учасників (2 відмінних результати ( уч. 10 кл.Пендак Юлія і Хім'як Ірина). 11 уч. - добрий., вч. Осередчук І.О.), конкурсу юних знавців математики «Кенгуру» - 112 учасників (1 відмінний (уч. 9 кл. Приведа Ірина) і 42 добрих., вч. Чупа Г.Й.), конкурсу юних знавців інформатики « Бобер» - 43 уч. - 1 відмінний результат і 10 добрих., вч. Чупа І.М.), 62 учні брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» ( вч. Мончак О.І.), 31переможець, сертифікат І ступеня Всеукраїнського рівня.

Значні здобутки маємо у районних олімпіадах з навчальних дисциплін з різних предметів. Якісні показники знань за підсумками 2016-2017 н.р. мають такі учні: перші місця здобули учні 11 класу:

  • Давид Тарас (трудове навчання, вч. Губарєв Ю.І.)
  • Мись Марія (французька мова, вч. Лимич С.В.)
  • учениця 10 кл. Сорока Марта (французька мова, вч. Костюк Л.П.). Вони ж захищали честь нашого району в області.

Другі місця здобули:

  • учениця 9 кл. Приведа Ірина (фр.мова, вч. Костюк Л.П.)
  • учениця 8 кл. Тарасевич Христина (фр.мова, вч. Лимич С.В.)

Третє місце учениця 9 кл. Дзямба Аліна (укр.мова, вч. Федух Д.І.)

У конкурсі ім. П. Яцика ІІІ м. здобула уч.10 кл. Шило Уляна.

17 учнів закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень і їм були вручені Похвальні листи. Ці діти - гордість нашої школи.

Великим досягненням нашої школи є участь у Всеукраїнському радіодиктанті (37 уч.) і 3 вчителі. 12 учасників радіодиктанту цього року написали текст без єдиної помилки. І серед них 2 учні нашої школи (Іваняк Христина, 11 кл. і Шило Уляна, 10 кл.) і наші вчителі української мови та літ. Федух Д.І., Мончак О.І. та Гринько М.М.

Наші діти брали участь у літературному конкурсу читців творів Т.Шевченка. Переможцями стали: І м. у номінації «к-сть творів» І вікова категорія здобула уч.4 кл. Деркач Софія (55 творів) та ІІ в.к. уч. 7 кл. Романів Денис (72 твори). ІІІ м. у номінації «виразне читання» уч.10 кл. Перун Марія.

У конкурсах здобули:

- «Наші зірочки», І м. танцювальний ансамбль «Дзвіночок» (4 кл, вч. Губарєва К.Я.)

- «І слово, і пісня, матусю тобі...», учениця 8 кл. Галамай Руслана І м. у районному конкурсі і захищала честь нашого району в області.

- «Сурми звитяги», ІІІ місця уч. 7 кл. Романів Денис і дует: учні 9 кл. Патроник Галина та Романів Вікторія.

Цього року активно працювало шкільне учнівське самоврядування: учні 8 кл.Тарасевич Христина, Щипель Марта, Крутієнко Вікторія та Когут Тетяна.

Ще хотіла би зробити коротеньку порівняльну характеристику оцінок за минулий навчальний рік: річної, ДПА (у вигляді ЗНО) і різницю. Отже:

-українська мова: річна 7.6 %, ДПА 7.1 %, різниця 0.5 %

-історія України: річна 6.6 %, ДПА 4.9 %, різниця 1.7 %

-математика: річна 9.1 %, ДПА 8.9 %, різниця 0.2 %

4. Виховна та позакласна робота.

Педагоги школи глибоко усвідомлюють, що соціальна адаптація учнів, розуміння ними своїх прав та свідомого виконання обов'язків у значній мірі залежить від правильно визначених та обраних шляхів реалізації виховного процесу. Тому пріоритетними питаннями у виховній роботі школи залишається забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації, спрямування їх у своїй діяльності керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції свого народу. У зв'язку з цим виховна діяльність школи була спрямована згідно напрямків:

• Превентивне виховання.

• Морально-етичне виховання.

• Художньо-естетичне виховання.

• Громадянсько-патріотичне виховання.

• Трудове виховання.

• Фізичне виховання і пропаганда здорового способу життя.

• Екологічне виховання.

Згідно плану, щопонеділка відбуваються загальношкільні лінійки, на яких вирішуються організаційні питання і проводяться тематичні виступи.

Учні нашої школи беруть активну участь у шкільних та районних змаганнях. Готують їх учителі Лимич Б.М. та Давид І.Б. Це:

  • ІІ м. з настільного тенісу (учні Молодовець Дмитро, Строцький Захар і Пендак Тетяна).
  • ІІ м. з волейболу (хлопці)
  • ІІ місце у змаганнях «Старти надій» та «Свято Героїв» (учні 7-8 кл.), (педагог-організатор Гринько Н.М. та Давид І.Б. і Лимич Б.М.)

Цікавими були у школі виховні заходи, які проводились до національних, релігійних свят, спортивні змагання, виступи художньої самодіяльності. А саме:

  • Свято вчителя, Зустріч з випускниками та Випускний вечір (уч.11 кл., педагог-організатор Гринько Н.М.);
  • Свято Свято Букварика (1 кл. і кл. керівник Пендак Л.В.)
  • Свято Миколая (2 кл. і кл.кер. Гірняк О.В., 5 кл. і кл.кер. Мончак О.І.)
  • Огляд вертепів ( 5-11 кл, кл.кер. Мончак О.І. та Федух Д.І.)
  • Свято до Дня Матері (3 кл.,вч. Борис Н.Я., 5 кл., кл.кер. Мончак О.І., 4 кл., кл.кер. Губарєва К.Я.)
  • Андріївські вечорниці (10 кл., кл.кер. Лимич С.В.)
  • Школа гарних манер (уч.3 кл., кл.кер. Ковалик О.С.)
  • Літературно-музична композиція «Свіча запалена від серця» пам'яті Тараса Шевченка (учні 9 кл. вч. Федух Д.І. та кл.кер. Чупа Г.Й.)
  • Тематична лінійка до Дня української писемності (6 кл., вч. Гринько М.М.)
  • Тематична лінійка до Дня української мови (кл.кер Федух Д.І.)
  • Агітбригада «Молодь обирає здоров'я» (уч. 7-8 кл. та педагог-організатор Гринько Н.М.)
  • Памяті героїв Небесної Сотні (уч.5-11 кл., педагог-організатор Гринько Н.М.)
  • Різдвяна зірка (уч.4 кл. та кл.кер. Губарєва К.Я.)
  • Благодійна акція «Допоможи воїну АТО», адресна допомога воїнам АТО, військовий госпіталь м. Львів, організувала Марців Л.П.

З метою ознайомлення учнів школи з історією та культурою рідного краю було організовано екскурсії у

  • м.Сколе, табір «Карпати» (10 клас, кл.керівник Лимич С.В.)
  • Велоекскурсія (учні 7 кл. і кл.кер.Лимич Б.М.)
  • м. Борислав - Трускавець (дельфінарій, музей-садиба І.Франка, уч. 7,9 кл. кл.кер. Федух Д.І., Чупа Г.Й., 5 кл. і кл.кер. Мончак О.І., 4 кл., кл.кер Губарєва К.Я.)
  • Львівський драматичний театр ім..М.Заньковецької, вистава «Поліана» (уч.5-6 кл., вч. Гринько М.М. і кл.кер. Мончак О.І.)

5. Правовиховна робота.

У навчальному закладі з учнями організовано такі форми правового навчання і виховання:

- тематичні загальношкільні лінійки та класні години;

- лекції, бесіди на правову тематику;

- анкетування;

- уроки правознавства;

- олімпіади з правознавства;

- індивідуальні бесіди з важковиховуваними учнями;

- відвідування проблемних сімей вдома.

Практичним психологом школи Сивак О.Я. та соціальним педагогом Когут З.С. регулярно проводяться корекційно-розвивальні заняття з учнями групи ризику та учнями, що потрапили у складні життєві умови.

6. Соціальний захист.

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становить:

• малозабезпечених - 11 дітей, 6 сімей;

• з неповних сімей -18 дітей, 16 сімей;

• багатодітних -57 дітей, 29 сімей.

Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи. За бюджетний кошт діти, які мають довідки з соціального захисту, як малозабезпечені, щоденно отримують безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні.

7. Профорієнтаційна робота.

Професійна підготовка молоді починається ще в шкільні роки. Завдання школи - підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Профорієнтаційна робота у школі здійснюється під час навчально-виховного

процесу: виховання трудових навичок у школярів під час прибирання території, розширення знань про професії на уроках, виховних заходах.

Значна профорієнтаційна робота з учнями, свідчить про те, що за минулий навчальний рік усі дев'ятикласники працевлаштовані, з них 89 % продовжили навчання у 10-му класі,11 % в інших навчальних закладах.

8. Співпраця з батьками.

Виховання учня в школі і сім'ї - щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. 
Класні керівники тісно співпрацюють з сім'ями своїх учнів: при необхідності відвідують їх вдома, спілкуються з родиною, запрошують до школи. Свої спостереження заносять до щоденника психолого-педагогічних спостережень.

9. Збереження і зміцнення здоров'я учнів та працівників.

Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі. Медичне обслуговування працівників школи організовано також на базі Комарнівської міської лікарні. Вони щорічно проходять поглиблений медичний огляд. Працівники їдальні проходять медичні огляди два рази на рік. Проходження медичного огляду фіксується в санітарних книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у директора школи.

Цікавими оздоровчими заходами у школі є проведення традиційного Дня здоров'я, шкільної спартакіади, бесіди про шкоду куріння, наркотиків, алкоголю. У планах виховної роботи кожного класного керівника є розділ «Заходи по збереженню життя і здоров'я дітей», де запланована певна робота оздоровчого характеру з класом.

10. Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Робота з охорони праці , безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Наказом по школі призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створено службу з охорони праці, сплановані заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. У школі в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет, спортзал має необхідний перелік документації з питань безпеки життєдіяльності. Також у приміщеннях школи розміщено кілька стендів по безпечній поведінці. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на нарадах при директорові. Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання. В школі розроблено низку заходів щодо попередження травматизму учнів, проведена відповідна робота з учителями. Причини виникнення травм з'ясовуються, аналізуються, відповідно до цього складаються акти та проводяться профілактичні заходи.

11. Фінансово-господарська діяльність.

Централізована бухгалтерія Городоцького відділу освіти протягом навчального року систематично здійснює виплату заробітної плати працівникам школи, вчасно проплачує за спожиті школою енергоносії.

Працівниками централізованої бухгалтерії шкіл Городоцького відділу освіти планово проводиться інвентаризація майна, зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.

Цього навчального року пройшов наш проект «»Капітальний ремонт нашої школи, а саме: заміна дерев'яних вікон на металопластикові». Дуже тішуся тим, виходить недаремно я стільки часу витратила на написання цього проекту. Будемо мати нові вікна у спортзалі, 5 кл., учительській актовому залі і інших приміщеннях школи. Звичайно, хочу подякувати вам, батьки, за допомогу. Силами працівників школи зроблено поточний ремонт по коридорах, батьками ремонт по класах. Щиро вдячна вам усім за допомогу. Особливо хочу подякувати батьківському комітету, який переймається недоліками у школі і прилучається до їх вирішення. Дякую Романів Уляні, Зайцевій Оксані, Сех Ользі.

12. Управлінська діяльність.

Управління школою здійснюється згідно річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю та календарних планів вчителів-предметників і планів виховної роботи класних керівників.

У навчальному закладі в наявності усі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність загальноосвітнього навчального закладу. З підключенням школи до мережі Інтернет стало можливим користуватися матеріалами сайтів Міністерства освіти і науки України, головного управління освіти, сайтами обласних інститутів післядипломної освіти, інших закладів освіти, що дає можливість оперативно й мобільно користуватися достовірною інформацією вчителям і адміністрації школи, вчасно знайомитися з новими документами та, навіть, їх проектами.

Керівник навчального закладу повинен ефективно управляти педагогічним колективом. Ставити професійну мету - об'єднувати людей. Підтримувати їхню ініціативу. Вдосконалювати свою майстерність. Стиль керівницва нашою школою більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримується, повноваження делегуються. Я, як директор школи, у роботі з працівниками дотримуюсь партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. У зв'язку з цим, я надаю колегам більше самостійності, відповідної їхній кваліфікації і характеру роботи, створюю необхідні умови для самореалізації. У кожному зі своїх підлеглих бачу, насамперед, особистість у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей. Таких якостей у адміністративній роботі вимагаю не тільки від себе, а й від своїх заступників.

Як посадова особа, я розглядаю звернення громадян, в основному це усні звернення батьків. Намагаюся всі питання розглянути обєктивно і по можливості надати допомогу. Відвідую батьківські збори, засідання батьківських комітетів, свята, які проводяться в класах (вся ця робота висвітлюється на сторінках сайту відділу освіти).

Я хочу висловити свою подяку батькам, педагогічному та технічному колективу, за тісну і злагоджену співпрацю. Я відчуваю велику відповідальність за результати своєї роботи. Не дивлячись на те, що у нас є багато проблем, які необхідно вирішувати, хочу сказати, що ми не заблукаємо серед негараздів, тому що маємо в своєму колективі досвідчених професіоналів.

І педагоги, і учні, і батьки люблять свою школу. Цінують її традиції, звичаї. Але ми не повинні заплющувати очі на недоліки, потрібно бачити те хороше, що є і може бути в нашій школі. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб легко, радісно і творчо працювалося нам всім разом.

Є ще багато задумів, творчих знахідок, які потребують впровадження, планів - і все це буде направлено на допомогу маленькій, залежній від багатьох обставин людині, розвинути її потенційні можливості, реалізувати природні права на життя, працю і щастя. Плекаємо надію, що разом ми зможемо досягти намічених завдань і хай щастить нам всім в цьому. Нехай рідна школа стане справжньою школою радості.

Бажаю Вам усім хороших і щирих дітей, доброго літнього відпочинку, і всім здоров'я. Дякую за увагу!   

Школа

МИ ЗНАХОДИМОСЬ

Львівська область, Комарнівська міська рада, село Переможне, вул. Т. Шевченка 3

НАПИШІТЬ НАМ

dyrektorperemozhne@ukr.net

Години роботи

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ

8:00 - 17:00

СУБОТА - НЕДІЛЯ

Закрито

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати