Новини школи


Графік гуртків


Схилімо голови в скорботі...

1933-й рік... найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

22 листопада в Переможненській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась лінійка- реквієм «Схилімо голови в скорботі», яку підготували учні 10-А класу разом із учителем зарубіжної літератури Лимич О.П.

Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни - в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей.

Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був більшовицький геноцид! Це була безкровна, людоморська війна проти українського народу. Війна - задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос.

Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття, адже це - достовірне джерело правди про голодомор.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.

Також учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Того ж дня, учні школи долучились до акції «Незабудки пам'яті». Діти робили маленькі квіти, які прикріплювали до чорного панно - території України.

Звертаючись до учнів школи, заступник директора з виховної роботи закликала усіх зберегти пам'ять про ці події і запалити свічку пам'яті 23 листопада о 16.00 год. А також долучитися до спільної молитви, яка відбудеться в суботу о 15.00 год. біля каплиці Матері Божої.

День української писемності та мови

День української писемності та мови в Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів пройшов цікаво і продуктивно. Учні 6 класу запросили на тематичну лінійну "Барвінкова українська рідна мова". Діти отримали цікаві факти про життя Нестора Літописця, переконалися, що наша мова милозвучна, неповторна і така чудова. Учні та вчителі школи взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов'язку кожного українця.

Розмовляймо українською, любімо її, докладаймо зусиль, аби наша мова розвивалася.

Канікули у Переможному

Канікули - найкраща пора для відпочинку. Під час осінніх канікул школярі Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів побували у різних куточках Львова.

Восьмикласники побували у кінотеатрі, де переглянули фільм «Захар Беркут». Перегляд фільму викликав неабиякі враження у школярів, адже це дуже актуальна тема і сьогодні. Це приклад того, як наші предки, маючи ворога у тисячі разів більш численнішого, не здалися і за допомогою сили духу і віри у власні можливості перемогли.

Учні п'ятого та шостого класів відвідали музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай". Вони побачили багато відомих пам'яток культури. Мали змогу грати на автентичних інструментах, постріляти з лука. А учні 3-А, 3-Б, 4, 7 та 9 класів відвідали розважальний центр " Дитяча планета". Це місце здійснення дитячих мрій. Лабіринти, батути, гірки - є все необхідне для розваг. Діти активно відпочивали.

Сподіваємось, що ці екскурсії дадуть початок гарній традиції відвідувати дивовижні місця Львова та Львівщини.

Книжка вчить, як на світі жить

Книжка... Для одних людей - це скарб неоціненний, для інших - річ, як і тисячі речей повсякденного побуту, для третіх - данина моді, розкіш, додаток до хатнього інтер'єру. Є й такі, для яких книжка нічого не значить.

Та народна мудрість каже: «Книжка вчить, як на світі жить». І це дійсно так. Вона розкриває нам цікавий світ, допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення. З нею ми знайомимось ще з раннього дитинства. Друковане слово стає порадником у різних життєвих ситуаціях.

Ось і учні сьомого класу допомогли нам зазирнути в таємничий та загадковий світ книги. Світ, де переплітаються надбання поколінь. Від школярів ми дізнались про історію появи та розвитку книги, їх видів та призначень. А ще побачили цікаву виставу, у якій казкові герої навчали берегти та «лікувати» книги. На завершення свята семикласники запропонували приєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу із власним автографом».

Важливе дійство відбулося для учнів другого класу - «Посвята в читачі». Бібліотекар Лимич Н.Д. розповіла дітям, що книга підказує людині вихід із складної ситуації, вона і помічник, і порадник для тих, хто вміє дружити з нею. А також наголосила на тому, як важливо бережно та дбайливо ставитися до цього скарбу - книги.

«Хто багато читає, той багато знає», - кажуть в народі. І це правда, адже книжка відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати. То ж читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

День захисника України

З метою виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу та формування патріотичної свідомості у школі відбулася тематична лінійка на тему: «День захисника України: сучасне свято з історичними витоками». Її підготували учні 8 класу під керівництвом класного керівника Мончак О.І.. Восьмикласники ознайомили усіх присутніх із подіями, пов'язаними із датою 14 жовтня.Цей день - День захисника України, День українського козацтва, День української повстанської армії (УПА), День Покрови Пресвятої Богородиці. Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Ми нащадки козацького роду». У четвер та п'ятницю учні школи долучилися до акції «Варенники для захисника України».

День учителя

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в Переможненській ЗОШ. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні 11 класу підготували чудові концертні номери й привітання. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

На продовження святкування, у суботу вчителі відвідали лікувальні джерела у Східниці, а також музей Івана Біласа у Трускавці.

День юного натураліста у Переможному

Учні Переможненської школи вже декілька років поспіль беруть активну участь у Всеукраїнській акції «День юного натураліста». Ось і в цьому році у рамках акції було проведено такі заходи: круглий стіл на тему «Екологічні проблеми України» (10-А клас); конкурс-огляд на кращу кімнату по озелененню (1 клас), виставка малюнків «Світ навколо тебе» (2 клас); виставка літератури у бібліотеці на природо-охоронну тематику, виставка-конкурс «Ця чудна і дивна природа» (1 - 7 класи), «Про що шепочуть квіти?» (8 - 10 класи).

Виготовлення композицій продемонструвало творчість, багату фантазію, згуртованість, хвилювання за кінцевий результат кожного з її учасників. Оскільки було багато різноманітних виробів, вибрати переможця було складно, і тому кожен клас переміг у певній номінації і отримав грамоту.

День Прапора у Переможному

Крилатий вітер розвіває стяг -

Блакить із золотом на нім переплелися,

Наш прапор майорить неначе птах:

Народ не вмер й нікому не скорився!

У День Державного Прапора України учні школи взяли участь у велопробігу визначними місцями Комарнівського краю.

Нагородження у Києві

Приємна новина для учнів нашої школи: учениця 9-Б класу Софія Слівінська виборола I місце в області у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Її роботу ,,Невмируща святиня мого народу'' визнали найкращою у Львівській області. Разом із наставником Федух Д.І., вчителем української мови та літератури, Софія Слівінська була запрошена до Києва на урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу. Приємні емоції, чудові враження, смак перемоги залишилися на світлинах. Вітаємо Софію і Дану Іванівну, зичимо нових злетів.

Свято англійської у першому класі НУШ

24 травня у першому класі Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулося свято англійської мови. Першокласники попрощалися не тільки з українським Букварем, а й з англійським.

Святкова програма здивувала гостей чудовим оволодінням першокласників англійською мовою. Учні разом з улюбленим учителем Лимич С.В. називали і букви англійського алфавіту, і слова, у яких пишемо цю букву, і зіграли цікаву гру «Знайди літеру», і виконували різноманітні пісні («Привітання», «Абетка», «Батьки», «Моя мама»). Сюрпризом для батьків і дітей стало відео, в якому діти розмовляли англійською мовою.
Маленькі артисти були настільки задоволені своїм виступом, що в оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх діти вперше ступили на поріг рідної школи...

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І цей захід - перша сходинка у вивченні англійської мови.

Наказ про зарахування учнів до першого класу з 1 вересня 2019 року

Екскурсія у Шевченківський гай

26 травня учні 6 класу Переможненської ЗОШ I-III ступенів побували у музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

Діти мали чудову нагоду побачити, як виглядали колись лемківські, бойківські, гуцульські, буковинські, польські хати у далекому XVІІІ-му столітті. Не дивно, що Шевченківський гай називають етнопарком та музеєм під відкритим небом. Адже тут є що оглянути: експозиція музею налічує більше сотні пам'яток архітектури.

Та найбільшою цікавинкою для шестикласників стало ще й те, що в кожній із хат їх гостинно зустрічала перевдягнена в етнічний одяг господиня, яка розповідала історію хати. Захоплюючою була розповідь про церкву, яка не маючи жодного вікна, була і є дуже темною, що колись служило захистом від турків.

Окрім архітектури та побуту діти оглянули зоопарк, який діє на території музею.

З собою додому повезли море вражень та позитивних емоцій, які неодмінно знайдуть своє втілення у їхніх чергових шедеврах, бо ж не щодня доводиться доторкнутись до історії. Поїздка залишила море позитивних емоцій. Учні втомлені, але щасливі повернулися додому.

День вишиванки у Переможному

Україно, носи вишиванку

В будні і свята носи,

Бо ніде не знайдеш більше в світі

Неповторної диво краси.

Вишивка - це один із найдавніших та найпоширеніших видів народного мистецтва. Прагнення прикрасити свій одяг, свій дім завжди було властиве людині. За допомогою вишивки звичайний шматок полотна перетворювався у витвір.

16 травня учні Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів відзначили свято - День вишиванки. У цей день учні та вчителі прийшли в школу у вишитих сорочках.

Вишита сорочка - це традиційний народний одяг українців. Споконвіку українські жінки та чоловіки шанували її, бо вірили, вишита сорочка захищає людину від зла.

На урочистій лінійці весь колектив зібрався на подвір'ї школи. Розпочали захід виконанням Державного Гімну. Діти виконували пісні, декламували вірші, а ще підготували флешмоб.

Відлітають роки, минають віки, змінюється мода, але ніщо не замінить краси вишиванок. Вони вічні. 

Шануй батька і неньку

Шануй батька і неньку... Саме під такою назвою у Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулося свято, присвячене Міжнародному дню сім'ї.

Учні 6-го класу разом зі своїм класним керівником Гринько Н.М. підготували виступ для своїх мам і татусів. На святі діти піднімали настрій веселими сценками і віршиками, гуморесками, а також кожен учень підготував та прочитав твір про своїх батьків. Протягом усього свята на обличчі кожного з рідних можна було помітити радість і гордість за свою донечку чи синочка, онучку чи онука, а особливо тоді, коли діти дарували їм квіти та говорили приємні слова.

«Кожен з нас має два крила - Батька і Матір. І поки вони живуть на світі, ми літаємо. Але так важко летіти з одним крилом, а ще важче іти пішки. Дай Боже всім летіти якомога довше. Цінуйте своїх батьків, не забувайте казати найріднішим гарні і теплі слова кожного дня». Такими словами звернулася Надія Михайлівна до дітей.

Свято пройшло на одному диханні, діти були задоволені, батьки та гості вдячні та зворушені. 

Екскурсія в Нагуєвичі

У суботу, 18 травня, з метою відзначення Міжнародного дня музеїв та з метою патріотичного виховання, учні 3, 4 та 5-го класів Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів разом зі своїми класними керівниками Пендак Л.В., Гірняк О.В. та Гринько М.М. побували на батьківщині великого Каменяра - Івана Яковича Франка - в селі Нагуєвичі, що розкинулось в передгір'ї Карпат між мальовничих пагорбів і лісів. Тут знаходиться музей "Будинок Івана Франка".

Екскурсовод розповіла, що експозиція відтворена за нарисом-спогадом, написаним самим Франком 1913 року, який мав назву "Моя вітцівська хата". За цим авторським описом відтворено всі інтер'єри та екстер'єри садиби: сам будинок, шопу, де зберігали сільськогосподарський інвентар, шпихлір для зберігання зерна, батьківську кузню зі збереженими ковальським міхом, молотом і ковадлом, стайню, пасіку, клуню. Справжні предмети, що є реліквіями родини експонують у будинку. Це колиска, дзеркало в дерев'яній рамі, шафа на посуд, фотографії та документи. Тут же зібрано ікони, посуд, одяг, хатнє начиння, що сягають франкових часів.

В процесі екскурсії школярі відвідали також меморіальний музей, що оповідає про творчість Каменяра, художньо-меморіальний комплекс "Стежка Івана Франка" та скульптурну композицію "Іван Франко і світова література".

Розповідь екскурсовода була цікавою та змістовною. І ще раз нагадала усім про основні моменти з життя та творчості Івана Франка.

Букварикове свято...

22 травня у Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулося урочисте дійство - «Букварикове свято». Його підготували вчитель першого класу Ковалик О.С. та музичний керівник Хміль С.П.

Першокласники співали пісні, декламували вірші, продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Букварик познайомив учнів першого класу з підручниками «Читанка», «Математика», «Рідна мова».

На виступ прийшли батьки, учні школи, вчителі. Вони з гордістю спостерігали за першокласниками, які вже опанували ази грамоти та читання. На закінчення свята Ольга Семенівна побажала першачкам ніколи не зупинятися на дорозі Знань і вручила «Посвідчення першокласника».

Свято подарувало глядачам приємні враження та радісний настрій на цілий день.

Ми пам’ятаємо! Ми сильні!

Схиліться! Свічку запаліть... Саме під такою назвою пройшов День пам'яті жертв Голодомору в Переможненській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

23 листопада учні 10 класу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Марців Л.П. на загальношкільній лінійці згадали страшні часи голодного лихоліття. На прикладі однієї селянської родини було розкрито трагедію українських сімей, які стали жертвами геноциду. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

Леся Петрівна розповіла про «закон п'яти колосків». Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з'явилися сльози. Всі учасники навчально-виховного процесу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у жахливі 1932-33 роки Голодомору.

Класні керівники провели перші уроки «Україна пам'ятає! Світ визнає», де вчителі наголосили на важливості знання історії України та нагадали про жахливі часи 1932-33 р.р. Ніде у світі не було такого голоду як на Україні, це одна із найстрашніших подій в історії людства. Протягом дня у школі діяла літературна виставка «Чорне крило Голодомору». Всі учні школи долучилися до акції «Незабудки пам'яті» під гаслом «Ми пам'ятаємо! Ми сильні!».

На знак спомину, покаяння і смутку була запалена жертовна свічка на українській хлібині. Пролунали звернення до всіх присутніх: «Святий Хлібе, про Тебе не сміли згадувати жертви 33. Ти являвся їм уві сні рожевою мрією. Скільки померло з Твоїм іменем на вустах. Іменем жертв Голодомору благаю вас - бережіть цей святий хліб».

Щипель Марта,

учениця 10 класу

Барви золотої осені

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м'яким килимом.

Щоб оспівати красу осені, та привити дітям любов до прекрасного, традиційно кожного року в усіх школах відбувається свято Осені. Діти представляють композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа, готують костюми, вивчають нові вірші та пісні про золотокосу красуню. Завітало свято Осені і до Переможненської школи. Його підготували учні 2 - А класу під керівництвом класного керівника Губарєвої К.Я.

Святково прикрашена зала, лагідна музика зустрічали гостей, які прийшли на свято. Ще мить і на сцені з'явилася Осінь, розкидаючи довкола листя. Свято розпочалось. Одна за одною з'являються дійові особи: овочі - Буряк, Морква, Огірок, Помідор, Горох, Виноград, Капустина, Гарбуз, Диня, Цибуля... Лунають пісні про осінь під майстерне виконання гри на акордеоні у виконанні Катерини Ярославівни. Школярі розказували віршики, загадували загадки, співали пісні. У гроні намистин свята окрасою став і танець «Осені». Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей. Поетичні рядки перемежовувалися пісенними, веселі мотиви переливалися у сумні, і навіть тривожні. Проте, це було справжнє свято несподіваних осінніх барв, багатої палітри людських і дитячих почуттів.

Глядачі гучними оплесками проводжали зі сцени юних артистів. Усі були у захваті від гарного свята.


Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

Україна гідна свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети - відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом 19 - 23 листопада в Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки літератури в бібліотеці, загальношкільна лінійка та конкурс малюнків на тему: «Ми - діти України».

У четвер відбувся відкритий виховний захід на тему «Україна гідна свободи», який підготували учні шостого класу. Захід розпочався виконанням гімну України. Школярі співали пісні, декламували вірші. Запрошені гості та всі учасники заходу зі сльозами на очах вшанували пам'ять Героїв Майдану хвилиною мовчання. «Хто не буде пам'ятати минулого, той не матиме майбутнього», - наголосила класний керівник Гринько Н.М. у своєму виступі. Надія Михайлівна розповіла присутнім про події цих років та побажала всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Голова учнівського самоврядування,

Тарасевич Христина

Плекаймо мову!

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова...» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов'їною.

9 листопада учні 5-го класу під керівництвом учителя української мови та літератури Гринько М.М. з нагоди Дня української писемності та мови підготували загальношкільну лінійку «Плекаймо мову!». Діти декламували вірші, поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників, громадських та культурних діячів, видатних історичних постатей. Цим п'ятикласники хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

Продовженням святкування Дня української писемності і мови стало написання радіодиктанту, в якому взяли участь школярі та педагоги школи.

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

У Переможному відзначили

100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

        У цьому році Україна, а разом з Україною і весь світ, відзначає 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського - великого педагога, спадщина якого входить до педагогічної скарбниці людства.

Видатний український педагог, заслужений учитель України, працюючи директором Павлиської середньої школи, В.О.Сухомлинський зробив вагомий внесок у розробку проблем виховання в початковій школі.

У жовтні у Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів у шкільній бібліотеці був проведений тиждень, присвячений 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

У понеділок бібліотекар Лимич Н.Д. підготували книжкову виставку творів В.О.Сухомлинського для учнів 2-4 класів і виставу «Ледача подушка» за оповіданням Василя Сухомлинського для учнів перших класів. Виставу зіграли учні 6 класу. У вівторок школярі 6 класу знайомили усіх відвідувачів бібліотеки із найвідомішими цитатами великого педагога. В середу учні 5 класу переглянули казки «Дід Осінник» та «Співуча пір'їнка», а діти молодших класів підготували ілюстрації до улюблених казок В. Сухомлинського. На завершення тижня шестикласники під керівництвом педагога-організатора Гринько Н.М. підготували презентацію на тему «Увійдімо в казку».

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

День учителя в Переможному!

Осіннє листя падає поволі,

Вкриває землю дорогим шатром.

Це золото, дароване в знак долі,

Змальоване і пензлем і пером.

Цей світлий день належить вам по праву.

Він сотнями осяяний зірок.

Плекаєте ви України славу,

І нескінченний, мабуть, ваш урок.

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят - День вчителя. Це свято для всіх учителів та працівників сфери освіти - день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

День учителя... Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні - день учнівського самоврядування. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасують на уроках...

Цього року цей день пройшов на «ура!». Зранку звучали пісні про вчителів, і тому кожен заходив до школи з ніжною усмішкою на обличчі. В фойє школи була виставка плакатів «Зі святом вас, любі Вчителі!!!».

11 клас під керівництвом Чупи Г.Й. підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на вірний шлях. На святі звучали пісні, гуморески, вірші, розігрувались сценки, демонструвались презентації, відеокліпи. Родзинкою свята стала гра на саксофоні у виконанні учня 7 класу Пирога Романа. І учні, і вчителі були задоволеними.

Школярі привітали своїх улюблених учителів квітами, виготовленими своїми руками. Проте найголовніший подарунок у цей день - це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

Екскурсія замками Львівщини

6 жовтня учні 5 - 8 класів Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів зі своїми класними керівниками мандрували замками Львівщини. Зокрема, вони відвідали Золочівський, Підгорецький та Олеський замки.

Замок у Золочеві являє собою справжню фортецю ХVІІ ст., побудовану за голландською системою: високі земляні вали, укріплені зовні кам'яною стіною. Тому подолати його було дуже складно. У замку відкрито для огляду Великий житловий та Китайський палаци. Діти побачили багато цікавих експонатів у музеях замку. Варто відзначити, наприклад, копію корони короля Данила Галицького. А праворуч від входу в замок лежать великі камені з викарбуваними готичними літерами. Кажуть, що вони були виготовлені орденом тамплієрів, бо в неподалік розташованому місці колись був їхній лицарський замок.

Неможливо передати словами красу і велич побаченого в Олеському та Підгорецькому замках. Школярі ніби пірнули в минуле, доторкнулись до нашої історії. А розповідь екскурсовода була настільки захоплюючою, що хотілось продовжувати наш шлях без перерви. Ми почули старовинні легенди та повір'я, дізналися про цікаві факти життя минулих століть, на власні очі побачили інтер'єри замків, предмети побуту тих часів.

Діти із захопленням розглядали картини, давали запитання і з чудовим настроєм повернулися додому. Ця екскурсія залишила незабутні враження у серцях школярів.

Щипель Марта

Наказ про зарахування учнів до першого класу з 1 вересня 2018 року

Свято букварика у Переможному

Ясне сонечко проміння
Посилає щедро в клас,
Це воно, напевно, знає
Що сьогодні свято в нас.

Прощання з Букварем - свято, на якому першокласники прощаються зі своїм головним підручником - Буквариком. Здається, тільки вчора прийшли до школи, а вже закінчують перший клас. Саме з Букварика починається цікавий шлях у світ знань. І ось у травні відбулося яскраве і незабутнє свято «Прощавай, Букварику» у Переможненській ЗОШ І-ІІI ст. Першим учителям Губарєвій К.Я. та Кочулаб Г.В. його допомагали готувати учні 5 класу.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі, братики й сестрички. Перед глядачами розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні не залишили байдужими учнів, батьків, вчителів. Школярі всім продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято - перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими учителями, які стали їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

На завершення свята виступила Катерина Ярославівна, яка побажала першачкам ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще десять років...

Голова учнівського самоврядування

Тарасевич Христина

Чергове сходження на Говерлу учнями Переможненської школи

Мабуть, ніщо так не збагачує людину, як мандрівка, відвідування дорогих місць, де серце сповнюється гордістю за свою Батьківщину.

Вже вкотре учні Переможненської школи підкоряють Говерлу. З 18 по 20 травня 2018 року дев'ятикласники разом із класним керівником Давидом І.Б. та батьками побували у Ворохті. Там вони підкорили найвищу вершину Карпат­ − Говерлу, яка має абсолютну висоту 2061 м. Піднявшись на саму вершину, настає відчуття, що ти володар гір.

Спочатку ми йшли через смерековий ліc, далі розпочався кущистий шар, щось схоже на ялівець. Вже не так далеко, на перший погляд, показався чубчик нашої красуні. Чим ближче вершина, тим крутіший ставав підйом. Уявіть собі на одній горі ви можете побачити ліс, кущі, брили великого каміння, весняні крокуси та холодні ділянки снігу. Так-так, тут ви можете покидатися сніжками навіть у травні. На вершині просто захоплює подих. Тут ми переконалися, яка непередбачувана погода в горах. За якихось 10-15 хвилин почався сильний дощ. Тому спуск був відносно швидким, щоправда, важким.

Усіх учнів переповнювала гордість від того, що зуміли подолати такий нелегкий шлях, і ще раз переконалися: наша Україна прекрасна, багата і неповторна!

Щипель Марта,

учениця 9 класу

Ми вам даруємо тепло своїх сердець!...

Жіноча доля... Хто її розкаже?

Жіноча доля... Хто її збагне?

Їй на землі моїй чомусь найважче,

Жіноча доля вибрали мене.

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері.

Саме цьому світлому й дорогому для кожної неньки Дню було приурочене свято «Ми вам даруємо тепло своїх сердець!...» у Переможненській ЗОШ. Підготували захід учні 5 класу під керівництвом класного керівника Гринько Н.М.

Сьогоднішнє Свято - це свято Божої Матері, Матері-України і нашої земної Матері. Вони є тими чистими джерелами, із котрих кожен живиться упродовж усього свого життя.

Отож, найперше юні артисти віддали шану Жінці, яка народила Сина Божого, далі висловили свою гордість за те, що живуть на такій багатій, щедрій, мальовничій землі, ім'я якій Україна. Та найбільше слів линули на адресу найближчої людини на світі - рідної матусі, бо саме вона дала їм життя, навчає усіх життєвих премудростей: розуміти людей і творити добро, шанувати хліб і правду. Також маленькі артисти не обминули словами вдячності і бабусь. Адже кажуть, що вони люблять внуків більше, ніж власних дітей, вони з любов'ю передають їм свої вміння.

У виконанні учнів 5 класу прозвучали пісні про маму, які зачарували всіх присутніх. Родзинкою свята був танець «Мамине серце», у якому школярі передали переживання, радість, спокій матусиних сердець.

Протягом усього свята на обличчі кожної матусі та бабусі можна було помітити радість і гордість за свою донечку чи синочка, онучку чи онука, а особливо тоді, коли діти дарували їм квіти.

Захід завершила Гринько Н.М. словами: «Дорогі жінки, чарівні дівчата, вам, прекрасна половина людства, вам, кохані мами, бабусі, дружини, донечки, сестрички бажаємо діамантових рос, щастя, наснаги, любові, міцного здоров'я і вічної весни».

Голова учнівського самоврядування,

Тарасевич Христина

День Матері у Переможному!

Травень ввів нас не тільки в королівство квітів, різнотрав'я, надій, а й подарував одне з найдорожчих для кожного з нас свято - День Матері. Зовсім молоді і вже сивочолі - вони для кожного з нас - найрідніші, найніжніші, найчарівніші.

День Матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити.

11 травня у Переможненській ЗОШ відбулося традиційне свято до Дня матері. Підготували його учні 6 класу разом із класним керівником Мончак О.І. Цей святковий день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. Діти привітали мам квітами, поезією та музичними виступами. Родзинкою свята була гра на музичних інструментах у виконанні Пирога Романа.

Школярі побажали своїм рідним ненькам міцного здоров'я, наснаги, безмежної радості, родинного тепла, оптимізму та впевненості у прийдешньому дні. Весело, у святковій атмосфері пройшла ця родинна урочистість.

Учениця 9 класу

Щипель Марта

Перегляд фільму «Кіборги»

у Переможному

13 квітня учні старших класів Переможненської ЗОШ І - ІІІ ступенів переглянули фільм «Кіборги». Цей фільм є про сміливих і сильних патріотів України, які захищають аеропорт у Донецьку. У ньому багато надії на майбутнє. Кіборги знаходяться у важких умовах, проте не припиняють жартувати, що допомагає їм не втрачати надію на краще. Вони стали символом незламності, перемоги і прикладом для наслідування.

Дивитися фільм непросто. Він викликає сильні емоції, біль, переживання. Кожен з присутніх на хвилинку уявив себе на місці цих героїв і замислився над страшним словом «війна», яка забирає життя солдатів і калічить долі молодих юнаків.

Але ми щиро віримо, що настане мир у нашій Україні і герої-кіборги увійдуть в історію нашої держави.

Щипель Марта,

учениця 9 класу

Великодній кошик для воїна АТО

Наближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім'я готується до його відзначення в родинному колі. У ці дні учні 5 класу Переможненської ЗОШ І-ІІІ ступенів під кервництвом Гринько Н.М. потурбувались про жителів нашого села, які брали участь в АТО. Аби свято Світлого Христового Воскресіння відчули і вони, п'ятикласники разом із своїми батьками організували благодійну акцію "Великодній кошик для воїна АТО". Долучилися до доброї справи і учні 7 та 9 класів.

Тож разом зібрали традиційні великодні кошики. Тут і пасочки, різнобарвні писанки, листівки. Окрім продуктів, військовим також вручили дитячі плакати, малюнки...

Воїни розповіли про свої будні на передовій, поділились емоціями та переживаннями, наголосили на важливості слів підтримки, котрі надихають на перемогу і підтримують у найважчі хвилини.

Радісні та задоволені школярі після повернення додому ділилися приємними враженнями та вдалими фотографіями.

Нехай радісні Пасхальні дні принесуть мир і спокій на нашій Україні!!!

Щипель Марта,

учениця 9 класу 

День довкілля у Переможному

Весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.

Під час проведення весняної толоки працівниками Переможненської школи прибрано територію від опалого листя, побілено дерева, посаджено квіти. А учні 5 класу разом із батьками та класним керівником Гринько Н.М. прибрали сільські зупинки.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого села - зробити наше Переможне квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися. Щоб наш край було не тільки за що любити, а й цінувати.

Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!

Всім, хто працював - велике спасибі!

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

День здоров'я у Переможному! 

«Хто здоровий - той багатий,

тільки цього не знає!"

Здоров'я - це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбувся виховний захід «Здоровим бути здорово», який підготували учні 7 класу під керівництвом учителя біології Бурки Любов Степанівни.

Протягом заходу учні брали участь у змаганнях: хлопці перетягували канат та віджималися, а дівчата веселили глядачів своїми піснями і танцями. Семикласники декламували вірші про здоров'я, загадували загадки. Ведучі заходу нагадали присутнім, що здоров'я - це найбільша цінність кожної людини. Важливо знати, що шкідливі звички, шкодять нашому здоров'ю, призводять до хвороб, депресій, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими.

Грабовська Олеся,

учениця 7 класу

Ярмарок милосердя

у Переможненській школі

22 березня 2018 року у Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів проходив благодійний ярмарок з метою допомоги воїнам АТО. З ініціативи класного керівника Гринько Н.М. учні 5 класу та їхні батьки організували шкільний ярмарок добра і милосердя, який проходив під девізом: «Зроби добро...»

На ярмарку були представлені кулінарні вироби, різноманітна випічка, десерти та різного виду смаколики.

Ярмарок не залишив байдужим нікого. Гарними покупцями виявилися учні школи, адміністрація, вчителі, техпрацівники.

Після вдалої торгівлі втомлені та задоволені школярі перерахували зібрані кошти, які будуть розподілені адресно для односельчан - воїнів АТО.

Взагалі, благодійні заходи у школі відбуваються постійно.

- Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших ,- сказала заступник з ВР Марців Л.П.

Звичайно, зібрана сума не надто велика, але ми щиро сподіваємося, що наш грошовий вклад підніме святковий настрій героям-захисникам перед Великодніми святами.

Тарасевич Христина, голова учнівського самоврядування

«Чарівна наука» - тиждень хімії

Хімія - наука непроста, і не всім під силу.

І не кожен синтезує ці хімічні дива.

Але зможе осягнути і її закони

Лише той, хто звик долати різні перепони.

З 19 по 23 березня в Переможненській ЗОШ І - ІІІ ступенів пройшов тиждень хімії. Відкриття тижня розпочалося з конкурсу плакатів і урочистої лінійки. На лінійці учні старших класів ознайомили учнів молодших класів із цікавою наукою - хімією. Школярі читали вірші про хімію, розповідали цікаві факти хімічної науки, а також продемонстрували досліди: поява диму, перетворення білих квітів на червоні, добування «мінеральної води», «вина» і «молока» з «води», утворення піни.

У вівторок 5 - 11 класи взяли участь у виставці «У світі речовин». Учні 8-х класів представили вирощені вдома кристали солей, учні 9 класу - зразки мила, звареного власноруч (Щипель Марта). Крім цього на виставці були вироби із желатину, поліетилену, целюлози, «гумове яйце».

Протягом тижня діти розгадували кросворди, хімічні вікторини, придумували головоломки. Учні 8-А і 8-Б класів взяли участь в інтелектуально-розважальному змаганні, де перемогу з різницею в 1 бал здобув 8-А клас.

Тиждень носив характер творчого змагання, сприяв розвитку здібностей учнів, їх мислення, пам`яті та кмітливості. Завершився тиждень хімії врученням грамот і призів.

Вчитель хімії, Марців Леся Петрівна

Вечір шкільних друзів

Щороку, за доброю традицією, в першу суботу лютого Переможненська школа відчиняє двері, запрошуючи випускників різних років на зустріч у рідних стінах навчального закладу.

3 лютого 2018 року в теплій атмосфері родинного свята зібрались в актовій залі колишні випускники, а тепер дорослі люди, кожен з яких має своє місце в житті, свою сім'ю. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. Так прекрасно, що існує ця давня традиція. Це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, поїздки на екскурсії разом із класом, є час подякувати мудрим учителям за їхні поради. Хоч за плечима багато прожитого і пережитого, але думками сьогодні всі повернулися в юність безтурботну і веселу, де були радісні свята і буденний вир життя. Саме такий вечір, вечір зустрічі з дитинством, підготували учні 11 класу разом із класним керівником Лимичом С.В. До випускників привітно звернулися директор Костюк Л.П. та їхні класні керівники. Вони наголосили, що скільки б не минуло років, наша школа завжди буде гостинно приймати її колишніх учнів. В кінці заходу випускники щиро подякували усім за приємні та теплі спогади.

Тарасевич Христина, голова учнівського самоврядування

Фінальний акорд театрального дійства

Ось і підійшов до закінчення Тиждень театру у Переможненській школі. І на кінець учні 9 класу під керівництвом учителя української мови та літератури Федух Данути Іванівни інсценізували уривок з роману Ліни Костенко ,,Маруся Чурай''. Маруся- українська народна співачка та поетеса часів Хмельниччини, яка , за переказами, жила в Полтаві. У своїх піснях дівчина оспівувала своє життя. В пісні ,,Ой не ходи Грицю'' вона описала тяжку долю, де отруїла коханого. Ліна Костенко написала про життя Марусі Чурай після цього страшного випадку. Тож учні майстерно відобразили ці події та дали можливість усім присутнім глядачам відчути стан Марусі, подивитися на традиції та побут цих часів. Виступ завершила Федух Д.І.,яка настановила, щоб ми не зраджували близьких нам людей. 

Щипель Марта, учениця 9 класу

До нас у гості казка завітала

У четвер, 14 грудня 2017 року, в приміщенні актового залу Переможненської ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «До нас у гості казка завітала», яке підготували учні 5 і 6 класів під керівництвом класних керівників Гринько Н. М. і Мончак О. І.

Українська народна казка - це скарбниця мудрості. Казки вчать нас бути добрими та людяними, щирими та милосердними.

Завдячуючи п'ятикласникам ,усі присутні потрапили у країну Казкарію, де зустрілися з героями казок. Вони ознайомили гостей із старими казками на новий лад. Інсценізація казки «Коза-дереза» не залишила нікого байдужим. А допомагала дітям мандрувати країною Казкарією королева Казка та Казкар.

Маленькі артисти весело співали та танцювали.

Учні 6 класу поставили п'єсу Т.Корманенко «Цілюща травичка». Актори розповіли глядачам, «як сміливі зайчики вовка провели і траву цілющу з лісу принесли,щоб полікувати ніжку у курчати». Школярі зрозуміли,що добре мати багато друзів,тоді можна нікого не боятися.

Це свято дуже сподобалось усім глядачам, бо всі присутні поринули у щасливе дитинство.

Приведа Ірина, учениця 10 класу

Тиждень театру в Переможненській школі продовжується...

20 грудня 2017 року учні, вчителі та гості Переможненської ЗОШ I-III ступенів поринули у світ театру. Це відбувалося завдяки артистичності учнів 7 та 8 класів, які підготували уривки з творів ,,Кайдашева сім'я'' та ,,Сто тисяч''. Захід пройшов дуже жваво, весело. Семикласники почували себе на сцені вільно, глядачі уважно слухали та емоційно аплодували.

А учні 8 класу проявили майстерність та креативність щодо виконання дій. Восьмикласники чудово влились у роль Герасима Калитки та оточуючих його осіб. Вони майстерно передали дух епохи, коли створювалась ця п'єса і намагання автора засудити такі негативні явища в суспільстві, як жадоба до наживи, збагачення і легкі гроші. Сподіваємось, що перегляд цього дійства не пройшов марно, і учні зробили для себе висновки.

Цією виставою діти хотіли показати, що потрібно не сваритися, допомагати один одному, поступатися, миритися і просто жити в дружбі.

Грабовська Олеся, учениця 7 класу

Аматори 8-Б класу

          П'ять днів не вщухають оплески в актовій залі Переможненської ЗОШ I-III ступенів. Глядачі мали можливість побувати в казці, побачити фантастичних героїв. А от учні 8-Б класу під керівництвом Федух Д.І. вирішили подвійно здивувати публіку, адже підготували аж дві постановки.

Перше дійство - це інсценізація повісті Валентина Чемериса

,,Вітька + Галя, або Повість про перше кохання''. Мабуть, не було в залі жодного глядача, на обличчі якого не грала б усмішка, коли Федько (роль виконував Віталій Федак) з великим натхненням складав справжню серенаду від імені свого друга Вітьки. Але ні сама серенада, ані її вдале виконання Вітькою, роль якого бездоганно зіграв Денис Романів, так не схвилювали глядачів, як це зробила баба Хівря (Слівінська Софія), що вибігла з хати на ,,пісню закоханих'' в одному тапочку, адже хлопці вночі переплутали помешкання і співали серенаду не Галі Козачок, а бабі Хіврі, яка жила через три хати від дівчини.

Другою частиною виступу учнів 8-Б класу був вертеп ,,Дзвонять дзвони''. Різдвяний настрій створювали не тільки ангелята й пастушки, що принесли радісну звістку про народження Ісуса, а й не менш колоритні образи Мошка, Сари, циганки Ази, Ірода, Воїнів, Смерті, Чорта, Біди. Дійство супроводжувалося численними колядками, які разом з акторами виконував увесь зал.

А яких побажань-віншувань назбирали восьмикласники на завершення виступу! Усі глядачі зрозуміли:,,Свята наближаються''.

Чурко Юлія, учениця 8-Б класу 

Андріївські вечорниці в Переможному

13 грудня 2017 року усі християни святкують день Андрія Первозванного. З давніх-давен в українців існує традиція збиратися ввечері у хатині заміжньої жінки і ворожити. Дівчата гадали на свічках,прикрасах,воді. Також кидали чобіт через стріху:куди показує носок-з того краю і наречений буде. Також одним із елементів давніх традицій була шкода,зроблена батьком дівчат,які були на селі. Хлопці робили різні кривди. Отож,у день Андрія учні 10 класу під керівництвом їхнього класного керівника Чупи Г.Й. підготували для нас справжні вечорниці. Кожен міг побувати у неймовірній атмосфері того дійства. Хлопці й дівчата зібралися разом на сцені. Запальні танці,співи,ворожіння-усе так,як сто років тому. Щоб настрій був чудовим,усі підготувалися заздалегідь. Давні традиції відновлюються,і про це свідчить це свято.

Щипель Марта, учениця 9 класу

Голодомор...Страшні його жнива

А хто ж тоді з косою біля хати,

Коли така негода й вітер завива,

Мовчить...пішла у вічність мати.

Голодомор-страшні його жнива.




Ми пам'ятаємо усі радісні моменти нашого життя, та треба пам'ятати й горе. У четверту суботу листопада кожен патріот України вшановує пам'ять жертв страшного голоду 1932-1933 років. Голодомор став великою трагедією, і це залишається фактом, бо від голодної смерті загинули мільйони людей. Правда про ці трагічні сторінки в нашій історії старанно приховувалась. Та щоб учні про це пам'ятали, у Переможненській ЗОШ I-III ступенів була проведена лінійка-реквієм. Захід підготувало учнівське самоврядування. Їхні слова повернули нас у страшні роки і дали змогу хоч трішки уявити це лихоліття. Учні декламували вірші. Вдумуючись у ці слова, ніхто не міг лишитися байдужим. Також у школі повісили чорне полотно, де були прикріплені жовто-сині квіти у вигляді України. Це полотно нагадало про скорботні роки.

Лінійку завершила Крутієнко Н.Т., яка закликала всіх запалити свічку пам'яті.

Тарасевич Христина, голова учнівського самоврядування 

Пам'яті Небесної Сотні

20 листопада 2017 року в Переможненській ЗОШ I-III ступенів учні 8-А класу під керівництвом класного керівника Лимича Б.М. провели тематичну лінійку ,,У нашій пам'яті вони залишаться назавжди'', присвячену четвертій річниці подій на Майдані.

Ведучі заходу зауважили, що у всі часи на шляху боротьби за незалежність український народ завжди приносив у жерту своїх найкращих синів і дочок. Чи можемо забути кров, пролиту на Майдані, чи можемо забути невинно убієнних? На ці питання одна відповідь-ні. Учні декламували поезії, виконували тематичні пісні, дивилися документальні кадри 2013-2014 років. Присутні вшанували пам'ять полеглих на Майдані хвилиною мовчання.

Про події чотирирічної давності, які стали в історії сучасності кривавою сторінкою, пригадала вчитель історії Крутієнко Н.Т.

На завершення Наталія Тарасівна наголосила на силі духу, жертовності та відважності українського народу, який завжди стоїть на сторожі правди та готовий боротися за краще майбуття.

Тарасевич Христина, 

голова учнівського самоврядування

Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї

Осінь... Золота пора... Скільки приємного,таємничого,цікавого вона несе з собою. Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. І, мабуть, немає такого художника, який би не оспівав осінь на полотні.

Жовкне, опадає листя. Ідеш по вулиці, а під ногами відчуваєш шепіт кленових, дубових, липових листочків. Здається, що кожен із них розповідає свою осінню казку, свою коротеньку історію.

Погожої осінньої днини Переможненська школа поринула в барвисту казку, адже учні 5 класу підготували чудове свято. П'ятикласники із класним керівником Гринько Н.М. відкрили перед глядачами секрети золотої осінньої пори.

Свято розпочала чарівна Осінь (Радищак Вікторія), яка привела із собою трьох братів-місяців (Савчишин Павло, Сех Максим, Шпрінгер Назар).

Гості свята могли насолодитися надзвичайно цікавим дійством:учні декламували вірші,співали пісні про осінь,танцювали вальс. Присутні також мали змогу побувати на ярмарку, де були представлені щедрі дари осені. А ще побачити цікаву сценку «Сперечались овочі».

Діти подякували осені, що вона зібрала усіх цього осіннього дня. Попереду зима, весна, літо... А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті!

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

День юного натураліста

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір,а згодом і зовсім опадає на землю, застеляючи її м'яким килимом. Та найбільше осінь славиться своїми щедрими дарами. Щоб продемонструвати свої господарські здобутки 25 жовтня 2017 року в Переможненській ЗОШ I-III ст. відбулася виставка «Дари осені». Ця виставка допомогла розвинути творчу уяву учнів та показати їхню креативність. Кожен клас зробив різні композиції з фруктів і овочів. 5 і 6 класи зробили виставку «Лісова казка», 7 і 9 приділили увагу темі патріотизму,креативність проявив 8-Б клас, який приніс закрутки з овочів. Капуста перетворилася на зайчиків, яблука на гусеницю, з кабачків вийшов цікавий грибок... Все прикрасили різнобарвними квітами, які подарувала нам осінь.

Безмежна уява і фантазія учнів дивує нас з року в рік. Діти ще раз показали своє вміння відобразити красу золотої пори.

Тарасевич Христина,

голова учнівського самоврядування

Лунай, рідна мово!

    До Дня писемності та рідної мови 9 листопада 2017року

в Переможненській ЗОШ I-III ступенів відбулася ранкова зустріч «Лунай, рідна мово». Даний захід було організовано та проведено вчителем української мови та літератури Гринько М.М та учнями 7 класу.

У доповідях учні наголосили, що питання української мови на сьогодні є дуже актуальним,від нього залежить майбутнє нації і кожного з нас. Учні мають прагнути правильно розмовляти своєю мовою і,звичайно,любити, шанувати,берегти її!

Приємно відзначити,що на свято української писемності і мови діти та вчителі прийшли у національному одязі - вишиванках.

У цей день також вчителі та учні долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту. Він дав можливість не тільки перевірити свої знання з української мови,а й відчути себе частиною освіченої нації. Адже мова не може функціонувати, коли нею не говорять, не пишуть.

Грабовська Олеся, 

 учениця 7 класу

Школа

МИ ЗНАХОДИМОСЬ

Львівська область, Комарнівська міська рада, село Переможне, вул. Т. Шевченка 3

НАПИШІТЬ НАМ

dyrektorperemozhne@ukr.net

Години роботи

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ

8:00 - 17:00

СУБОТА - НЕДІЛЯ

Закрито

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати